breadcrumbs_revolution_theme

Шановні постачальники і розробники

Компанія BeeGreen зацікавлена ​​в розширенні асортименту товарів і послуг, тому ми готові розглядати пропозиції про співпрацю, якщо ви здатні запропонувати найбільш конкурентоспроможні, привабливі і різнобічні варіанти співпраці.

Якщо ви хочете співпрацювати з нами з поставки товарів або хочете запропонувати співпрацю в новій області виробництва чи надання послуг - напишіть нам, скориставшись формою нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. У пропозиції слід максимально повно вказати ваші контактні дані, а також докладну інформацію про можливу співпрацю з вами. Якщо ваша пропозиція виявиться конкурентоспроможною та цікавою для нас - ми готові на довгострокове співробітництво.

Шановні партнери та оптовики

Компанія BeeGreen пропонує співпрацю за системою дропшиппінг всім, у кого є мета почати продавати товари через інтернет або розширити асортимент свого інтернет магазину, не вкладаючи при цьому гроші в товар, склад, вантажника, авто і т.д. Такий спосіб торгівлі не вимагає абсолютно ніяких грошових вкладень.

Суть такої співпраці виглядає наступним чином:

0. ми надаємо вам партнерську знижку та доступ до матеріалів по наших товарах (найзручніший варіант це - yml файл, який щоденно обновляється)

1. ви виставляєте товар зі свою націнкою або без неї (на власний вибір)

2. покупець замовляє у вас товар

3. ви відправляєте нам дані, що і куди відправити, а також оплачуєте товар вже з вашою знижкою або ж замовляєте післяплатою

4. ми відправляємо замовлення безпосередньо вашому покупцеві

5. якщо замовлення було оформлене післяоплатою, ми отримуємо накладний платіж і відправляємо вам ваш заробіток

Якщо ми ваші дропшиппінг-постачальники для інтернет магазину то ви:

- не платите за оренду складу

- не витрачаєте гроші на пакувальні матеріали

- не платите зарплату комірникам і вантажникам

- не витрачаєте час, нерви і гроші на оформлення товарно-транспортних накладних

- не витрачаєте час і гроші на поїздки до перевізника для відправки замовлень

- не їздите до перевізника за отриманням накладних платежів

Якщо ви хочете почати свій бізнес по дропшипінгу з нами, напишіть нам повідомлення, скориставшись формою нижче, і наш менеджер обов`язково зв'яжеться з вами для обговорення всіх деталей.

Тут можете написати нам повідомлення (відповідь отримаєте на вказаний email)