breadcrumbs_revolution_theme

Шановні постачальники і розробники

Компанія BeeGreen зацікавлена ​​в розширенні асортименту товарів і послуг, тому ми готові розглядати пропозиції про співпрацю, якщо ви здатні запропонувати конкурентоспроможні, привабливі і різнобічні варіанти співпраці.

Якщо ви хочете співпрацювати з нами з поставки товарів або хочете запропонувати співпрацю в новій сфері виробництва чи надання послуг - напишіть нам, скориставшись формою нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни. У пропозиції максимально повно вкажіть ваші контактні дані, а також докладну інформацію про можливу співпрацю з вами. Якщо ваша пропозиція нас зацікавить - ми готові на довгострокову співпрацю.

Шановні партнери та дропшипери

Компанія BeeGreen пропонує співпрацю за системою дропшиппінг всім, у кого є мета почати продавати товари через інтернет або розширити асортимент свого інтернет магазину, не вкладаючи при цьому гроші в товар, склад, вантажника, авто і т.д. Такий спосіб торгівлі не вимагає абсолютно ніяких грошових вкладень.

Суть такої співпраці виглядає наступним чином:

1. ми надаємо вам партнерську знижку та доступ до матеріалів по наших товарах (найзручніший варіант це - yml файл, який щоденно обновляється)

2. ви виставляєте товар зі свою націнкою або без неї (на власний вибір)

3. покупець замовляє у вас товар

4. ви відправляєте нам дані, що і куди відправити, а також оплачуєте товар вже з вашою знижкою

5. ми відправляємо замовлення безпосередньо вашому покупцеві

Якщо ми ваші дропшиппінг-постачальники для інтернет магазину то ви:

- не платите за оренду складу

- не витрачаєте гроші на пакувальні матеріали

- не платите зарплату комірникам і вантажникам

- не витрачаєте час, нерви і гроші на оформлення товарно-транспортних накладних

- не витрачаєте час і гроші на поїздки до перевізника для відправки замовлень

- не їздите до перевізника за отриманням накладних платежів

Якщо ви хочете почати свій бізнес по дропшипінгу з нами, напишіть нам повідомлення, скориставшись формою нижче, і наш менеджер обов`язково зв'яжеться з вами для обговорення всіх деталей.