breadcrumbs_revolution_theme

Шановні постачальники і розробники

Компанія BeeGreen зацікавлена ​​в розширенні асортименту товарів і послуг, тому ми готові розглядати пропозиції про співпрацю, якщо ви здатні запропонувати конкурентоспроможні, привабливі і різнобічні варіанти співпраці.

Якщо ви хочете співпрацювати з нами з поставки товарів або хочете запропонувати співпрацю в новій сфері виробництва чи надання послуг - напишіть нам, скориставшись формою нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротші терміни. У пропозиції максимально повно вкажіть ваші контактні дані, а також докладну інформацію про можливу співпрацю з вами. Якщо ваша пропозиція нас зацікавить - ми готові на довгострокову співпрацю.

Шановні партнери та оптовики

Компанія BeeGreen пропонує співпрацю за системою дропшиппінг всім, у кого є мета почати продавати товари через інтернет або розширити асортимент свого інтернет магазину, не вкладаючи при цьому гроші в товар, склад, вантажника, авто і т.д. Такий спосіб торгівлі не вимагає абсолютно ніяких грошових вкладень.

Суть такої співпраці виглядає наступним чином:

1. ми надаємо вам партнерську знижку та доступ до матеріалів по наших товарах (найзручніший варіант це - yml файл, який щоденно обновляється)

2. ви виставляєте товар зі свою націнкою або без неї (на власний вибір)

3. покупець замовляє у вас товар

4. ви відправляєте нам дані, що і куди відправити, а також оплачуєте товар вже з вашою знижкою

5. ми відправляємо замовлення безпосередньо вашому покупцеві

Якщо ми ваші дропшиппінг-постачальники для інтернет магазину то ви:

- не платите за оренду складу

- не витрачаєте гроші на пакувальні матеріали

- не платите зарплату комірникам і вантажникам

- не витрачаєте час, нерви і гроші на оформлення товарно-транспортних накладних

- не витрачаєте час і гроші на поїздки до перевізника для відправки замовлень

- не їздите до перевізника за отриманням накладних платежів

Якщо ви хочете почати свій бізнес по дропшипінгу з нами, напишіть нам повідомлення, скориставшись формою нижче, і наш менеджер обов`язково зв'яжеться з вами для обговорення всіх деталей.

Тут можете написати нам повідомлення (відповідь отримаєте на ваш email)

Інтернет-магазин beegreen.com.ua допоможе зекономити вам кошти, не відвідуючи десятки магазинів. Вам потрібні електронні компоненти, плати чи модулі для омріяного проекту? Ви можете замовити все на нашому сайті beegreen.com.ua, витративши на це декілька хвилин і навіть не встаючи з дивану:) Наш магазин пропонує декілька тисяч позицій, які є на складі, або може на ньому бути при вашому бажанні. Літієві акумулятори, плати захисту до акумуляторів, запчастини для 3D-принтерів та фрезерних станків, запчастини до електровелосипедів, модулі Arduino, Orange PI, ESP, та багато іншого на нашому сайті beegreen.com.ua. Доставка здійснюється кожного дня, оплата можлива при отриманні після перевірки товару, для оформлення замовлення реєструватись не потрібно. Доставка 1-2 дні. Гарантія якості, можливість повернути товар на протязі 14 днів.