breadcrumbs_revolution_theme

Наш інтернет-магазин завжди старається підтримувати соціальні ініціативи. Зараз активно підтримуємо декілька напрямків, детальніше про них нижче.

"Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" 

Проект "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" вже активно працює. Починаючи з нового навчального сезону 2018/2019 року відкриваються гуртки в школах міста Івано-Франківськ. Всі заклади освіти м.Івано-Франківськ, які бажають відкрити в себе безкоштовні гуртки з Arduino робототехніки можуть долучитися до проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ". В створених гуртках повним ходом йде навчання учнів 5-11 класів, які бажають розвиватись в сфері програмування та робототехніки. Школи отримують набори для занять, програми для навчання та першу україномовну книжку з "Ардуіно робототехніки".

СПИСОК БЕЗКОШТОВНИХ ГУРТКІВ ТУТ!

Також почав роботу гурток з Ардуіно в Івано-Франківському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (сайт - https://mcnttum.io.ua/). Запрошуються учні 5-11 класів на гурток. Звертатись за адресою вул.В.Івасюка 38-а або за телефоном 0342561457. 

А всю найсвіжішу та актуальну інформацію, а також фото з відкриттів гуртків можна знайти на сторінці ідейного натхненника проекту та керівника нашого магазину Олексія Трелевського

Громадський моніторинг стану якості повітря Eco City

Громадський моніторинг стану якості повітря Eco City - це проект, який реалізовують юні робототехніки м.Івано-Франківськ. Хлопці в середині 2018 року розробили прототип станції моніторингу якості повітря на платформі Arduino. Заручившись підтримкою інтернет-магазину BeeGreen, ІТ-компанії Yellow Leaf Technologies та громадського ресторану Urban Space 100 створили першу в Україні мережу онлайн моніторингу стану якості повітря в м.Івано-Франківськ.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ПРОЕКТУ ECO-CITY

Згодом до команди хлопців долучився волонтер Валентин Сорока, який допоміг проекту Eco City автоматизувати та синхронізувати роботу сервера https://eco-city.org.ua/ для можливості виведення та опрацювання даних з великої кількості станцій моніторингу. Це дало поштовх до поширення громадського моніторингу якості повітря на всю Україну.

Нинішній варіант пристроїв громадського моніторингу якості повітря можна побачити та придбати на нашому сайті ТУТ.

3D-лабораторія для дітей

З 2019 року діти від 10 років з міста Івано-Франківськ можуть безкоштовно відвідувати гуртки з 3D-технологій. Навчання проходять у приміщенні МЦНТТУМ по вул. Івасюка, 38а.

Заняття проводяться двічі на тиждень. Проводять їх експерти з 3D-технологій Юрій Іщук та Валерій Гладун.

Проект Дитячої 3D-лабораторії в Івано-Франківську реалізовують за кошти бюджету участі. Детальну інформацію про 3D-лабораторію можна знайти в групі проекту в Фейсбук та на сторінці куратора проекту Олексія Трелевського.

Навчальний клас у МЦНТТУМ обладнаний 3D-сканером, двома 3D-принтерами, 3D-фрезером-лазером ЧПК з фільтрацією, 5 ноутбуками, 10 наборами безпечного компонування плат з фільтрацією випарів, 10 безпечними паяльниками T12 для дітей, екологічною пластиковою ниткою PLA, фрезами, припоєм, паяльною пастою, розхідними запчастинами.