• Код товару:
  16648
 • Доступно:
  9 шт.
 • Переглянули:
  78 разів
 • Купили:
  3 шт.
938.1грн
Є в наявності

Опис

Радіаційний дозиметр радіометр 0.014-144 мр/год з трубкою Гейгера СБМ-20. Цей виріб застосовується для оцінки та радіаційного фону та дози опромінення, а також для моніторингу радіаційного фону за допомогою комп’ютера чи Arduino подібних систем.

Прилад призначений тільки для побутового використання. Так як давач СБМ-20 має заявлену похибку не менше 20%, а радіоактивний розпад є випадковим процесом можливі суттєві коливання показів приладу. Покази приладу не можуть бути підставою для виклику відповідних служб. Прилад не є сертифікованим вимірювальним приладом. Прилад є Arduino shield модулем і в основному призначений для навчальних цілей проектування Arduino систем моніторингу.

В комплекті: дозиметр, трубка Гейгера та холдер для батарей. Елементи живлення в комплект не входять, можна докупити на нашому сайті.

Технічні характеристики

Живлення від гальванічних елементів: 1,5 В, тип АА, 2 шт 
Напруга живлення: 3-5В
Струм власного споживання приладу: 30-50 мА
Вимірювання потужностей експозиційних доз гамма-випромінювання: 0,014-144 мр/год
Вимірювання експозиційних доз гамма-випромінювання: З моменту включення до 1 доби
Звукова та світлова сигналізація кожного зареєстрованого гамма-кванта чи бета-частинки: так
Програмування порогових рівнів спрацьовування, мкр/год: 30, 50, 75, 100, 125,150
Часові інтервали вимірювань: 8-200 с
Автоматичний і ручний вибір інтервалів та діапазонів вимірювань: так
Давач випромінювання: СБМ-20
Тип випромінювання: гама и жорстке бета 
Кількість давачів: 1 шт
Інформування про низькій заряд батарей: при включенні, з меню
Вихід для моніторингу фону (TTL, Arduino сумісний): UART
Швидкість UART: 9600
Час неперервної роботи від одного комплекту батарей: до 100 год
Робочий температурний діапазон виробу: від -30 oC до +45 oC
Габаритні розміри центрального модуля (ДхШхВ): 118х52х24 мм

Пояснення до налаштувань

При включенні з обома натиснутими кнопками можна змінювати час відновлення датчика (td) і час рахування Сt (норма 36 с). З нормально-робочим СБМ-20 час відновлення датчика збільшувати не потрібно, якщо датчик дає замість одного імпульсу серію, то збільшення часу відновлення датчика усуне проблему, але максимальний діапазон вимірювання зменшиться. Калібровка. При завищених показах зменшуємо час рахування Сt, при занижених збільшуємо. Норма 36 для СБМ20. Для J305 можна ставити 32 хоча в паспорті даних немає, найкраще звіряти з промисловим.

Питання 0

Ще не було питань.

Знайшли дешевше? Напишіть нам повідомлення з посиланням, де можна придбати цей товар дешевше і ми переглянемо нашу ціну!
 
Радіаційний дозиметр радіометр 0.014-144 мр/год з трубкою Гейгера СБМ-20

Радіаційний дозиметр радіометр 0.014-144 мр/год з трубкою Гейгера СБМ-20

Радіаційний дозиметр радіометр 0.014-144 мр/год з трубкою Гейгера СБМ-20. Цей виріб застосовується д..

Блог

За підтримки Arnika чеської некомерційної організації та наших еко-партнерів Дзига із Запоріжжя, командою EcoCity розроблено нове покоління станцій громадського моніторингу якості ..
Ukrainian expert team from Eco City will introduce the newly designed technology of the air quality monitoring stations in the framework of the international project “Campaign for ..
02 жовтня отримали чергове поступлення товарів. Переглянути список отриманих товарів можна за посиланням ТУТ або клікнувши на кнопку у верхній частині сайту...
19 вересня отримали новинки на склад. В асортимент добавились нові контролери для велосипедів, велика кількість паяльної хімії, а також інвертори для різних моніторів. Весь перелік..
14 вересня отримали чергове поступлення товарів. Переглянути список отриманих товарів можна за посиланням ТУТ або клікнувши на кнопку у верхній частині сайту...

Інтернет-магазин beegreen.com.ua допоможе зекономити вам кошти, не відвідуючи десятки магазинів. Вам потрібні електронні компоненти, плати чи модулі для омріяного проекту? Ви можете замовити все на нашому сайті beegreen.com.ua, витративши на це декілька хвилин і навіть не встаючи з дивану:) Наш магазин пропонує декілька тисяч позицій, які є на складі, або може на ньому бути при вашому бажанні. Літієві акумулятори, плати захисту до акумуляторів, запчастини для 3D-принтерів та фрезерних станків, запчастини до електровелосипедів, модулі Arduino, Orange PI, ESP, та багато іншого на нашому сайті beegreen.com.ua. Доставка здійснюється кожного дня, оплата можлива при отриманні після перевірки товару, для оформлення замовлення реєструватись не потрібно. Доставка 1-2 дні. Гарантія якості, можливість повернути товар на протязі 14 днів.