breadcrumbs_revolution_theme

Інтернет-магазин beegreen.com.ua допоможе зекономити вам кошти, не відвідуючи десятки магазинів. Вам потрібні електронні компоненти, плати чи модулі для омріяного проекту? Ви можете замовити все на нашому сайті beegreen.com.ua, витративши на це декілька хвилин і навіть не встаючи з дивану:) Наш магазин пропонує декілька тисяч позицій, які є на складі, або може на ньому бути при вашому бажанні. Літієві акумулятори, плати захисту до акумуляторів, запчастини для 3D-принтерів та фрезерних станків, запчастини до електровелосипедів, модулі Arduino, Orange PI, ESP, та багато іншого на нашому сайті beegreen.com.ua. Доставка здійснюється кожного дня, оплата можлива при отриманні після перевірки товару, для оформлення замовлення реєструватись не потрібно. Доставка 1-2 дні. Гарантія якості, можливість повернути товар на протязі 14 днів. 

Інтернет-магазин Beegreen (сайт - beegreen.com.ua) продає інноваційні електропристрої, електромеханізми і електрокомпоненти до них. В асортименті на даний момент більше 5 тисяч найменувань, він постійно зростає та удосконалюється. Серед основних категорій літієві акумулятори і всі компоненти для складання їх в батареї, плати та модулі Ардуіно, запчастини для 3Д-принтерів та станків ЧПУ, а також компоненти для складання електровелосипедів. Цікавістю також користується електроніка для дітей - конструктори та комплекти для нескладної пайки. Попри продаж запчастин магазин надає ряд суміжних послуг, серед яких виготовлення літієвих акумуляторних батарей, перепакування акумуляторів в електроінструментах та електроприладах, а також ремонт дрібного електротранспорту. BeeGreen - молода та динамічна команда, яка працює на ринку радіоелектронних компонентів з 2014 року. За цей час розширили клієнтську базу в десятки разів, а територія відправлень вже вийшла за межі України.

Торгівлю ведемо повністю легально, наша адреса вказана на сторінці з контактами, а юридичні документи можемо надати кожному бажаючому, для цього слід звернутись на нашу пошту.