• Код товару:
  16113
 • Доступно:
  99 шт.
 • Переглянули:
  19 разів
 • Купили:
  1 шт.
281.6грн
Є в наявності
Плата балансир для літієвих акумуляторів. Оновлена версія плати-балансир для послідовно з`єднаних аккумуляторів. Розроблена на базі нашого магазину. Компактний розмір плати - всього 5*3 см. Для пасивного вирівнювання напруги (балансування) послідовно з’єднаних акумуляторів. Балансир порівнює напруги двох сусідніх комірок і розряджає більш заряджену до рівня менш зарядженої, енергія при цьому виділяється у вигляді тепла. Таким чином балансир вирівнює напругу на кожному елементі відносно найменшої напруги на елементі в акумуляторі. Вирівнювання напруг на елементах відбувається незалежно від заряду чи розряду даного акумулятора - балансування відбувається постійно до того моменту, коли напруга на кожному елементі буде однакова. Балансир не обмежує струм розряду чи заряду батареї.

Функції

Балансир порівнює напругу кожного елемента і вирівнює її на кожному елементі відносно найменшої напруги на елементі в акумуляторі. Таким чином відбувається балансування елементів між собою;
Вирівнювання напруг на елементах відбувається незалежно від заряду чи розряду даного акумулятора- балансування відбувається постійно до того моменту, коли напруга на кожному елементі буде однакова;
Балансир контролює збалансованість елементів і не обмежує струм розряду чи заряду;
Струми балансування 0.16A. При максимальному розбалансуванні за добу даний балансир зможе  збалансувати  24год*0.16A=3.84Ah  на кожному елементі.

Використання

Можна використовувати для балансування елементів в електроінструментах, електротранспорті, побутовому обладнанні та в автономних сонячних станціях.

Ще не було питань.

Інші товари категорії

Акумулятор LiPo 3.7V BL-5CB 800mAh
Акумулятор 10440 AAA Ni-Mh 1000mAh 1.2V