breadcrumbs_revolution_theme

Дорогі друзі, ми стараємось тримати нашу цінову політику на достойному рівні. І тому пропонуємо для вас гнучку систему знижок. Купляючи товар в нашому магазині, ви можете отримати як одноразову, так і постійну знижку.

Одноразова знижка для покупців

При одноразовій покупці на загальну суму більше 2000 грн ви можете розраховувати на одноразову знижку від 5%. Для отримання знижки не оплачуйте покупку одразу через систему LiqPay, а оформіть замовлення та дочекайтесь дзвінка менеджера для уточнення всіх питань.

Знижки для постійних покупців

Для наших постійних покупців ми пропонуємо знижки від 5% і вище в залежності від кількості покупок та типу придбаних товарів. Щоб отримати таку знижку напишіть нам повідомлення в формі нижче, а в тексті напишіть вашу контактну інформацію, коли почали користуватись нашими послугами та які види товарів вас цікавлять. Ми обов`язково переглянемо історію ваших покупок та надамо відповідний код на знижку.  

Знижки для сервісних центрів

Для сервісних центрів ми пропонуємо гарантовану знижку в 10% на наші товари. Щоб отримати таку знижку напишіть нам повідомлення в формі нижче, а в тексті напишіть контактну інформацію вашої компанії, яким саме видом діяльності займаєтесь та які види товарів вас цікавлять. Ми обов`язково розглянемо листа та надамо відповідний код на знижку.  

Знижки для студентів

Наш магазин старається прикласти всіх зусиль для розвитку дітей та підлітків в сфері електроніки та програмування. Саме тому ми реалізували проект "Безкоштовні гуртки" на базі нашого магазину, а всім його відвідувачам надаємо гарантовану 5% знижку на весь асортимент магазину. Також ми пропонуємо знижки для студентів коледжів та університетів. Щоб отримати таку знижку напишіть нам повідомлення в формі нижче, а в тексті напишіть вашу контактну інформацію, які види товарів вас цікавлять та прикріпіть скрін вашого діючого студентського квитка. Ми обов`язково розглянемо листа та надамо відповідний код на знижку.

Тут можете написати нам повідомлення (відповідь отримаєте на вказаний email)