breadcrumbs_revolution_theme

Дорогі друзі, ми стараємось тримати нашу цінову політику на достойному рівні. І тому пропонуємо для вас гнучку систему знижок. Якщо плануєте стати нашим постійним покупцем потрібно зареєструватись на нашому сайті, буде зручніше вас ідентифікувати. Ми пропонуємо три варіанти знижок, детальніше про них нижче.

Знижки для оптових та постійних покупців

Для оптових покупців (людей, які купляють товар не для власного використання, а з метою перепродажу), а також дропшиперів ми пропонуємо знижки розміром 10%. Для отримання такої знижки, нам потрібно надати інформацію про ваш інтернет-магазин, офлайн-магазин чи торгову площадку, на якій ви надате свої послуги. Для постійних покупців пропонуємо знижку в 10% після десятої покупки. Для отримання коду на знижку, напишіть нам на емейл, вкажіть вашу поштову скриньку, на яку зареєстрований акаунт, а також сферу діяльності.

Знижки для сервісних центрів

Для сервісних центрів ми пропонуємо гарантовану знижку в 10%. Для отримання такої знижки, нам потрібно надати інформацію про вашу компанію, які послуги ви надаєте і яким видом діяльності займаєтесь. 

Знижки для студентів

Наш магазин старається прикласти всіх зусиль для розвитку дітей та підлітків в сфері електроніки та програмування. Саме тому ми реалізували проект "Безкоштовні гуртки", а всім його відвідувачам надаємо гарантовану 5% знижку на весь асортимент магазину. Також ми пропонуємо знижки для студентів коледжів та університетів. Щоб отримати таку знижку напишіть про себе кілька слів, а також скиньте скрін діючого студентського квитка.

Увага! Партнерські знижки не поширюються на товари нашого власного виробництва, послуги, які ми надаємо, а також на товари, які вже продаються зі знижкою для всіх покупців. На одноразове замовлення можемо зробити знижку в 5%, в разі покупки на суму більше 1000 грн і кількості більше 10 одиниць одного товару. 

Для використання коду знижки, обов'язковою вимогою є оформлення замовлення з власного акаунту. Нижче можна скористатись формою для зв`язку з нами.