breadcrumbs_revolution_theme

Дорогі друзі, ми стараємось тримати нашу цінову політику на достойному рівні. І тому пропонуємо для вас гнучку систему знижок. Якщо плануєте стати нашим постійним покупцем потрібно зареєструватись на нашому сайті, буде зручніше вас ідентифікувати. Ми пропонуємо три варіанти знижок, детальніше про них нижче.

Знижки для оптових покупців

Для наших постійних оптових покупців (людей, які купляють товар не для власного використання, а з метою перепродажу), а також дропшиперів ми пропонуємо знижки розміром 10%. Для отримання такої знижки, нам потрібно надати інформацію про ваш інтернет-магазин, офлайн-магазин чи торгову площадку, на якій ви надате свої послуги.

Знижки для сервісних центрів

Для сервісних центрів ми пропонуємо гарантовану знижку в 10%. Для отримання такої знижки, нам потрібно надати інформацію про вашу компанію, які послуги ви надате і яким видом діяльності займаєтесь. 

Знижки для студентів

Наш магазин старається прикласти всіх зусиль для розвитку дітей та підлітків в сфері електроніки та програмування. Саме тому ми реалізували проект "Безкоштовні гуртки", а всім його відвідувачам надаємо гарантовану 5% знижку на весь асортимент магазину. Також ми пропонуємо знижки для студентів коледжів та університетів. Щоб отримати таку знижку напишіть про себе кілька слів, а також скиньте скрін діючого студентського квитка.

Увага! Партнерські знижки не поширюються на товари нашого власного виробництва, послуги, які ми надаємо, а також на товари, які вже продаються зі знижкою для всіх покупців.

Нижче можна скористатись формою для зв`язку з нами. Для використання коду знижки, обов'язковою вимогою є оформлення замовлення з власного акаунту.