breadcrumbs_revolution_theme

Дорогі друзі, ми стараємось тримати нашу цінову політику на достойному рівні. І тому пропонуємо для вас гнучку систему знижок. Купляючи товар в нашому магазині, ви можете отримати як одноразову, так і постійну знижку.

Одноразова знижка для покупців

При одноразовій покупці на загальну суму більше 2000 грн ви можете розраховувати на знижку від 5%. Для отримання знижки не оплачуйте покупку одразу через систему LiqPay, а оформіть замовлення та дочекайтесь дзвінка менеджера.

Знижки для постійних покупців

Для наших постійних покупців ми пропонуємо знижки від 5% і вище в залежності від кількості покупок та типу придбаних товарів. Щоб отримати таку знижку напишіть нам на email info@beegreen.com.ua листа з темою "Хочу знижку для постійного покупця", а в тексті напишіть вашу контактну інформацію, коли почали користуватись нашими послугами та які види товарів вас цікавлять. Ми переглянемо історію ваших покупок та надамо відповідний код на знижку.  

Знижки для сервісних центрів

Для сервісних центрів ми пропонуємо гарантовану знижку в 10% на наші товари. Щоб отримати таку знижку напишіть нам на email info@beegreen.com.ua листа з темою "Хочу знижку для сервісного центру", а в тексті напишіть контактну інформацію вашої компанії, яким саме видом діяльності займаєтесь та які види товарів вас цікавлять. Ми розглянемо листа та надамо відповідний код на знижку.  

Знижки для студентів

Наш магазин старається прикласти всіх зусиль для розвитку дітей та підлітків в сфері електроніки та програмування. Саме тому ми реалізували проект "Безкоштовний гурток" на базі нашого магазину, а всім його відвідувачам надаємо гарантовану 5% знижку на весь асортимент товару. Також ми пропонуємо знижки для студентів коледжів та університетів. Щоб отримати таку знижку напишіть нам на email info@beegreen.com.ua листа з темою "Хочу студентську знижку", а в тексті напишіть вашу контактну інформацію, які види товарів вас цікавлять та прикріпіть ваш діючий студентський квиток. Ми розглянемо листа та надамо відповідний код на знижку.  

Купон на знижку

Спеціально для наших креативних покупців ми вирішили зробити акцію на постійній основі. Напишіть статтю або зніміть якісний відеоогляд про реалізований проект на компонентах, придбаних в нашому магазині, та отримайте 100 грн на наступні покупки в нашому магазині. В матеріалі обов`язково має бути посилання на наш сайт. Ваші проекти чи пристрої можуть бути будь-якими, головне, щоб вони несли в собі користь і цікавість для інших любителів електроніки.  Стаття повинна привертати увагу, викликати інтерес та мати змістовну закінчену думку. Відео повинне мати чітку ідею та зміст. Велике прохання не надсилати матеріали, скопійовані з інших ресурсів - всі статті та відео будуть перевірятися на унікальність. Свої роботи виставляйте в своїх блогах чи на сторінках в соцмережах, а лінк надсилайте нам на e-mail info@beegreen.com.ua.