• Код товару:
  11867
 • Доступно:
  8 шт.
 • Переглянули:
  1753 разів
 • Купили:
  5 шт.
1 490.8грн
Є в наявності
Конструкторський набір ARDUINO CAR Обхід Перешкод - це сучасний DIY-робот для навчання дітей і підлітків основам програмування і робототехніки в процесі гри. Arduino Obstacle Avoiding Robot, використовуючи ультразвуковий давач Ардуіно-робот намагається обійти перешкоди або вийти з лабіринту. Керування автомобілем проходить через платформу програмування Arduino IDE. Це не проста машинка, а справжній освітній конструктор, який надає фундамент для вдосконалення технічних навичок дитини, а також розвиває конструкторське і логічне мислення. Серцем пристрою виступає мікроконтролер Arduino UNO, що практично не має обмежень в програмуванні і добре знайомий всім розробникам принципових схем і плат. 

Ви з задоволенням проведете час за складанням даного DIY-конструктора, а готовий екземпляр ніколи не набридне, тому що його можна по-різному налаштовувати, модернізувати і доповнювати компонентами з альтернативних наборів! Середовище розробки - Arduino IDE. Маючи кілька таких машинок, ваша дитина зможе організувати змагання. Для кращої маневреності робот оснащений якісними колесами, а також поліпшеними моторами N20 з швидкістю обертів  до 1000 об/хв.

Робототехнічний набір може послужити хорошим подарунком, він упакований в красиву картонну коробку. Його можна використовувати як навчальний посібник для уроків фізики, інформатики або робототехніки. Збірка пристрою не вимагає пайки або специфічних інструментів. Просто підключайте модулі шлейфами до плати за інструкцією. Живиться Ардуіно робот від двох акумуляторів Li-ion 18650, які йдуть в комплекті, тобто проблем з автономністю в роботі також не виникне. Відео з демонстрацією машинки можна побачити на нашому каналі.У комплект даного DIY-набору ARDUINO CAR Обхід Перешкод входить: конструкторська платформа, акумулятори Li-ion для живлення та зарядний пристрій для них, модулі і давачі, докладна інструкція по зборці і файл для швидкої прошивки. А також про бонус від нашого магазину. У комплект даного конструкторського набору входить вступне заняття в світ Ардуіно від автора першої української книги "Arduino для початківців" Олександра Аронця.

Ще не було питань.

Інші товари категорії