• Код товару:
  11866
 • Доступно:
  7 шт.
 • Переглянули:
  1883 разів
 • Купили:
  13 шт.
1 450.9грн
Є в наявності
Конструкторський набір ARDUINO CAR Bluetooth Version - це сучасний DIY-робот для навчання дітей і підлітків основам програмування і робототехніки в процесі гри. Робот миттєво реагує на команди, які можна подавати прямо з телефону або планшета через Bluetooth з'єднання. Це не проста машинка, а справжній освітній конструктор, який без особливих зусиль надасть фундамет для вдосконалення технічних навичок дитини, а також розвине конструкторське і логічне мислення. Серцем пристрою виступає мікроконтролер Arduino UNO, що практично не має обмежень в програмуванні і добре знайомий всім розробникам принципових схем і плат.

Ви з задоволенням проведете час за складанням даного пристрою, а готовий екземпляр ніколи не набридне, тому що його можна по-різному налаштовувати, модернізувати і доповнювати компонентами з альтернативних наборів! Arduino робот, як DIY-конструктор вирізняється швидкою реакцією і маневреністю, він здатний їздити не тільки по прямій лінії, а й повертати. Ним не тільки весело керувати з власного смартфона, але також можна влаштовувати цілі чемпіонати і змагання. Для кращої маневреності робот оснащений якісними колесами, а також поліпшеними моторами N20 з швидкістю обертів  до 1000 об/хв.

Робототехнічний набір може послужити хорошим подарунком, він упакований в красиву картонну коробку. Його можна використовувати як навчальний посібник для уроків фізики, інформатики або робототехніки. Збірка пристрою не вимагає пайки або специфічних інструментів. Просто підключайте модулі шлейфами до плати за інструкцією. Живиться Ардуіно робот від двох акумуляторів Li-ion 18650, які йдуть в комплекті, тобто проблем з автономністю в роботі також не виникне. Відео з демонстрацією машинки можна побачити на нашому каналі.У комплект набору ARDUINO CAR Bluetooth Version входить: конструкторська платформа, акумулятори Li-ion для живлення і зарядний пристрій для них, модулі і датчики, детальна інструкція по зборці, файл для швидкої прошивки і додаток для мобільного телефону на Андроід. А також про бонус від нашого магазину. У комплект даного конструкторського набору входить вступне заняття в світ Ардуіно від автора першої української книги "Arduino для початківців" Олександра Аронця.

Ще не було питань.

Інші товари категорії

Датчик вогню для Arduino