Блог

Проект "Дитяча 3D-Лабораторія" посів 2 місце в голосуванні

22.05.2019

Проект "Дитяча 3D-Лабораторія" посів гідне 2 місце в голосуванні за інші малі проекти на Бюджет участі ІФ . А це значить, що ми пройшли голосування і готові до реалізації.

Проголосуй за безкоштовну 3D-лабораторію для дітей Івано-Франківська

23.04.2019

В нашому місті Івано-Франківськ планується відкриття лабораторії 3D-моделювання. В ній всі охочі учні міста зможуть безкоштовно навчатись технологіям 3D-сканування, 3D-друку, 3D-фрезерування, випалювання лазером, створенню 3D моделі та розробці прототипів пристроїв. Для цього потрібно тільки перемогти в конкурсі на Бюджет участі 2019.

Встановлення четвертої станції EcoCity

22.04.2019

Сьогодні встановлено станцію моніторингу якості повітря #EcoCity в Івано-Франківську на зупинці громадського автотранспорту "Пошта".

Проект "Дитяча 3D-лабораторія" затверджений до голосування

22.04.2019

Проект "Дитяча 3D-лабораторія" затверджений до голосування. З 22 квітня всі мешканці Івано-Франківська, в кого є Приват24 зможуть голосувати онлайн - ми зняли про це докладну відео-інструкцію.

В Івано-Франківську хочуть відкрити безкоштовну "Дитячу 3D-лабораторію"

22.04.2019

У Франківську продовжується прийом заявок на Бюджет участі 2019. Франківці подали проект створення безоплатної "Дитячої 3D-лабораторії ". Про це в мережі повідомив головний виконавчий директор Arduino Робототехніка Олексій Трелевський.

Влада Івано-Франківська підтримала безоплатну робототехніку для дітей

22.04.2019

Безоплатну робототехніку для дітей в кожну школу підтримала влада нашого міста. У номінації "Проекти громадських організацій" ГО "ФРІ Ардуіно" з проектом "Arduino-робототехніка - в кожну школу м. Івано-Франківська".

До станції #ЕкоТруба додано вимірювання концентрації CO2 в приміщеннях

22.04.2019

Школяр Дмитро Обухов додав у прошивку станції моніторингу якості повітря #ЕкоТруба можливість вимірювання концентрації вуглекислого газу.

Екологічний інспектор від франківських школярів

11.04.2019

В Івано-Франківську вперше в Україні з’явився громадський проект контролю якості повітря. Юні вихованці центру науково-технічної творчості на чолі з куратором Олексій Трелевський створили спеціальний пристрій, який збирає показники навколишнього середовища.

Короткий промо-огляд моделей акумуляторів в нашому асортименті

11.04.2019

Вже протягом декількох років займаємось літієвими акумуляторами. Інтернет-магазин BeeGreen надає послуги з перепакування акумуляторних зборок на базі літій-іонних або літій-залізо-фосфатних елементів практично в будь-якій техніці. Найчастіше рішення по перепакування приймаються в тих випадках, коли покупка фірмового акумулятора для пристрою не виправдана або взагалі такий важко знайти. 

150 пристроїв громадського моніторингу якості повітря ЕкоТруба вже на складі

25.03.2019

150 пристроїв громадського моніторингу якості повітря ЕкоТруба готові до наповнення мапи України. Долучайтесь до https://eco-city.org.ua.

Показано з 1 по 10 із 34 (всього 4 сторінок)