Блог

У Франківську дітей безкоштовно навчатимуть 3D-технологіям

06.09.2019

Безкоштовно відвідувати гуртки з 3D-технологій можуть діти віком від 10 років. Навчання стартують 15 вересня.

У містах навколо Бурштинської ТЕС встановлять станції моніторингу якості повітря

10.07.2019

“Маленька перемога! Громадський моніторинг якості повітря у Бурштині, Галичі, Бовшеві, Задністрянську, Більшівцях підтримав кандидат у депутати до Верховної Ради Володимир Гергелюк

Відтепер світ буде бачити, яке повітря в Бурштині!

06.07.2019

4 липня разом з координатором проекту Eco City Олексій Трелевський зустрілися громадські активісти Олексій Олійник та Василь Абрамів. Хлопці живуть в Бурштинському регіоні та встановлять станції моніторингу повітря на своїх приватних будинках в Бурштині та Задністрянську.

BluetoothRoboCAR: у Франківську відбулися змагання з Arduino робототехніки

31.05.2019

Учасниками роботурніру стали учні 6-11 класів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Воркшоп "Діти моніторять якість повітря" провели в Івано-Франківську

24.05.2019

Воркшоп "Діти моніторять якість повітря" провели сьогодні в івано-франківській школі-гімназії № 3. Учням розповіли про моніторинг повітря, який проводять за допомогою спеціального пристрою, та про шкоду забрудненого повітря на організм людини.  

Проект "Дитяча 3D-Лабораторія" посів 2 місце в голосуванні

22.05.2019

Проект "Дитяча 3D-Лабораторія" посів гідне 2 місце в голосуванні за інші малі проекти на Бюджет участі ІФ . А це значить, що ми пройшли голосування і готові до реалізації.

Проголосуй за безкоштовну 3D-лабораторію для дітей Івано-Франківська

23.04.2019

В нашому місті Івано-Франківськ планується відкриття лабораторії 3D-моделювання. В ній всі охочі учні міста зможуть безкоштовно навчатись технологіям 3D-сканування, 3D-друку, 3D-фрезерування, випалювання лазером, створенню 3D моделі та розробці прототипів пристроїв. Для цього потрібно тільки перемогти в конкурсі на Бюджет участі 2019.

Встановлення четвертої станції EcoCity

22.04.2019

Сьогодні встановлено станцію моніторингу якості повітря #EcoCity в Івано-Франківську на зупинці громадського автотранспорту "Пошта".

Проект "Дитяча 3D-лабораторія" затверджений до голосування

22.04.2019

Проект "Дитяча 3D-лабораторія" затверджений до голосування. З 22 квітня всі мешканці Івано-Франківська, в кого є Приват24 зможуть голосувати онлайн - ми зняли про це докладну відео-інструкцію.

В Івано-Франківську хочуть відкрити безкоштовну "Дитячу 3D-лабораторію"

22.04.2019

У Франківську продовжується прийом заявок на Бюджет участі 2019. Франківці подали проект створення безоплатної "Дитячої 3D-лабораторії ". Про це в мережі повідомив головний виконавчий директор Arduino Робототехніка Олексій Трелевський.

Показано з 1 по 10 із 39 (всього 4 сторінок)

Інтернет-магазин beegreen.com.ua допоможе зекономити вам кошти, не відвідуючи десятки магазинів. Вам потрібні електронні компоненти, плати чи модулі для омріяного проекту? Ви можете замовити все на нашому сайті beegreen.com.ua, витративши на це декілька хвилин і навіть не встаючи з дивану:) Наш магазин пропонує декілька тисяч позицій, які є на складі, або може на ньому бути при вашому бажанні. Літієві акумулятори, плати захисту до акумуляторів, запчастини для 3D-принтерів та фрезерних станків, запчастини до електровелосипедів, модулі Arduino, Orange PI, ESP, та багато іншого на нашому сайті beegreen.com.ua. Доставка здійснюється кожного дня, оплата можлива при отриманні після перевірки товару, для оформлення замовлення реєструватись не потрібно. Доставка 1-2 дні. Гарантія якості, можливість повернути товар на протязі 14 днів.