Блог

Перша українська навчальна книга з робототехніки "Arduino для початківців"

01.11.2018

В четвер, 1 листопада, о 15:00 в громадському ресторані "Urban Space 100" відбулася презентація першої української навчальної книги з робототехніки "Arduino для початківців". Книгу представив її автор, викладач і методист Коледжу електронних приладів, автор затвердженої програми з навчання Arduino - Олександр Аронець.

Друге безкоштовне навчання вчителів Arduino робототехніки

01.11.2018

Вже вдруге вчителі міста та області пройшли безкоштовне навчання викладанню Arduino робототехніки у гуртках чи факультативах своїх шкіл по програмі Олександра Аронця. Навчання відбулось 30-31 жовтня в Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді м.Івано-Франківськ вул.Івасюка 38-а.

Тиждень програмування у Європі в рамках проекту "Meet and Code"

29.10.2018

Івано-Франківськ брав участь в тижні кодування Європи. "Безкоштовна робототехніка в кожній школі міста" зайняла 3 місце в голосуванні за грант в сумі 2500 євро. 

Відкриття безкоштовних гуртків з Ардуіно робототехніки в школах Івано-Франківська

17.10.2018

Проект "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" виходить на вирішальний етап. Починаючи з нового навчального сезону відкриваються гуртки в школах міста Івано-Франківськ.

Безкоштовне навчання вчителів Arduino робототехніки

17.10.2018

В рамках проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах м. Івано-Франківськ" відбулось навчання всіх бажаючих вчителів викладанню Arduino робототехніки в безкоштовних гуртках школах міста, згідно авторської програми Олександра Аронця. 

Мікрогрантові проекти «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони 2018»

17.10.2018

На протязі серпня 2018 року представники нашого магазину брали участь в грантовій програмі від "Миронівський хлібопродукт". В результаті програми було отримано 50 тисяч гривень впровадження підприємницьких ініціатив учнівської молоді за допомогою технології 3D друку в Рогатинському районі. 

Екологічний проект EcoCity від юних робототехніків

17.10.2018

Проект представлений командою дітей, які вивчають Arduino та робототехніку на безкоштовних курсах від магазину beegreen.com.ua. В них є проект моніторингу якості повітря та оцінки особистого комфорту перебування в мікрорайонах Івано-Франківська, який можна моніторити в онлайн-режимі.

Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ разом!

17.10.2018

Три роки назад магазин Beegreen першим у Івано-Франківську запустив безкоштовні курси з Arduino Робототехніка для дітей віком від 9 років і всіляко сприяв популяризації даного напрямку навчання. До речі прийти та повчитись Ардуіно можна в будь-який момент.

Відбувся Всеукраїнський студентський хакатон IT-технологій

11.05.2018

27-28 квітня у Прикарпатському університеті відбувся масштабний захід – Всеукраїнський студентський хакатон IT-технологій – ''std::hackathon". На хакатоні зібралися програмісти та спеціалісти інших галузей, які в закритому просторі протягом відведеного часу працювали, розробляючи програми, які б покращували б життя студентам та спрощували роботу університетам.

Інтернет-магазин BeeGreen розробляє туристичний електроавтомобіль

11.05.2018

Відбулось вручення грошових сертифікатів від міської ради переможцям стартапів. Переможців конкурсу ми щиро вітаємо та бажаємо втілити в життя задумане. 

Показано з 1 по 10 із 15 (всього 2 сторінок)