Блог

Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ разом!

22.05.2018

Три роки назад магазин Beegreen першим у Івано-Франківську запустив безкоштовні курси з Arduino Робототехніка для дітей віком від 9 років і всіляко сприяв популяризації даного напрямку навчання. До речі прийти та повчитись Ардуіно можна в будь-який момент.

Відбувся Всеукраїнський студентський хакатон IT-технологій

11.05.2018

27-28 квітня у Прикарпатському університеті відбувся масштабний захід – Всеукраїнський студентський хакатон IT-технологій – ''std::hackathon". На хакатоні зібралися програмісти та спеціалісти інших галузей, які в закритому просторі протягом відведеного часу працювали, розробляючи програми, які б покращували б життя студентам та спрощували роботу університетам.

Інтернет-магазин BeeGreen розробляє туристичний електроавтомобіль

11.05.2018

Відбулось вручення грошових сертифікатів від міської ради переможцям стартапів. Переможців конкурсу ми щиро вітаємо та бажаємо втілити в життя задумане. 

Інтернет-магазин Beegreen проводить набір дітей у безкоштовний гурток

29.03.2018

Інтернет-магазин BeeGreen продовжує соціальну ініціативу по розвитку творчих здібностей в сфері ІТ-технологій для дітей шкільного віку. Минулого року ми успішно провели набір школярів, з якими протягом року вивчали принципи конструювання електронних пристроїв на платформі Arduino, основи програмування Ардуіно, основи роботи ЗD-принтерів та станків CNC з програмним керуванням. Фото та відео з уроків можна переглянути в нашій групі Arduino Робототехніка.

GSM сигналізатор: тільки найнеобхідніші функції

29.03.2018

Команда BeeGreen підготувала новий GSM пристрій. Розроблений прилад зробили максимально простим та доступним в користуванні. GSM сигналізатор застосовуватиметься для інформування про стан на віддаленому об`єкті (можна підключити наприклад до двох датчиків руху чи двох герконових датчиків). Також сигналізатор обладнано функцією включення/виключення віддалених приладів та функцією термостату, тобто дозволяє встановити і підтримувати комфортну температуру в приміщенні управляючи обігрівачем. 

Інтернет-магазин Beegreen проводить набір дітей на безкоштовні курси

29.03.2018

Інтернет-магазин BeeGreen продовжує цикл курсів для дітей шкільного віку. Восени минулого року ми успішно провели перший набір школярів, з якими протягом трьох місяців займались основами роботехніки та вчили принцип дії давачів на платформі Arduino. А вкінці курсу разом склали 3D-принтер Prusa i3. Фото та відео з уроків можна переглянути в нашій групі «Arduino Робототехніка».

Нова версія Української GSM розетки. Вже в корпусі

29.03.2018

За численними проханнями покупців ми розробили корпус для GSM розетки. Матеріал підібрали максимально легкий та стійкий - композит. Зараз це оптимальне рішення по визначенню ціна/якість. Всі виводи та клеми закрили від необережного поводження з приладом. До плати добавили клему з напругою 5 В для підключення різних давачів. Повний відеогляд нової версії Української Розумної розетки можете переглянути нижче.

Українська розумна GSM розетка сигналізація термостат вимірювач напруги

29.03.2018

BeeGreen разом з науковим співробітником ПНУ розробила Українську розумну GSM розетку, яка може за допомогою вашого телефону і SIM карти включати і вимикати різні пристрої, може сигналізувати на ваш телефон при підключенні датчиків серії MQ, буде управляти нагрівачем в режимі термостата і підтримувати заданий температурний режим, також зможе перевірити заряд акумулятора пристрою безперебійного живлення.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)