Блог

Встановлення третьої станції Eco City біля ЦУМ

06.03.2019

Сьогодні школярі та студенти робототехніки встановили третю станцію моніторингу якості повітря на зупинці ЦУМ вул.Дністровська. 

Відбулась перша передача підручників "Arduino для початківців" в школи міста

02.03.2019

1 березня в рамках проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в м.Івано-Франківськ" передали 200 підручників "Arduino для початківців", автора Олександра Аронця, дітям, що вивчають безоплатну робототехніку Arduino в школах. 

У Франківську юні винахідники промоніторили якість повітря у дитсадку

02.03.2019

В Івано-Франківську група юних винахідників ініціювала проект "Sapphire" – моніторинг якості повітря в будівлях.

Аудіогід на ратуші відкрив мережу електронних екскурсоводів у Франківську

01.02.2019

Чотирма мовами розповідатимуть про Івано-Франківськ, особливі місця та памятки архітектури, аудіогіди. Перший встановили на ратуші. Учнівський колектив гімназії №2 реалізує проектну ініціативу "Аудіогіди рідному місту" в рамках Всеукраїнського проекту "План дій: через соціальні учнівські проекти – до громадянської активності". До реалізації проекту активно долучилися вихованці гуртка "Ардуіно Робототехніка".

Як діти мобільний додаток створювали

28.01.2019

В рамках проекту "Eco City" діти мали унікальну можливість створити корисний мобільний додаток для жителів м.Івано-Франківськ своїми руками, а також отримати хороші знання від професіоналів. Навчання проводилось 19-20 січня та 26-27 січня в Івано-Франківському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою м.Івано-Франківськ вул.Івасюка 38а.

В Івано-Франківську відбувся технічний фестиваль «IF Fest»

28.01.2019

Вперше в Івано-Франківську відбувся "IF Fest". Це технічна виставка та квест, який організував Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради спільно зі шкільними та позашкільними секціями.

Проект Eco City отримав всеукраїнське визнання!

18.01.2019

Проект EcoCity – це мережа пристроїв моніторингу стану якості повітря, розміщених в місті. Ці станції визначають забрудненість повітря і додаткові показники (температуру, вологість, атмосферний тиск, рівень шуму). Дані з сенсорів на станції обробляються платформою Arduino і надсилаються на сервер. Після цього дані виводяться в зручному вигляді на сайті http://freearduino.com.ua/eco-city.

Франківськ – місто майбутніх робототехніків

13.12.2018

Франківськ – перше і поки єдине місто в Україні, де дітей безкоштовно навчають робототехніці. Проект вже дає перші результати, важливі й корисні для міської громади.

Франківські школярі зробили пристрій, який вимірює рівень забруднення повітря

13.12.2018

У Франківську група школярів ініціювала проект Eco City. Талановиті хлопці розробили пристрій, який аналізує якість повітря. Проект подали на грант від Urban Space 100 і отримали фінансування.

Мікрогрантові проекти «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони 2018»

13.12.2018

На протязі серпня 2018 року представники нашого магазину брали участь в грантовій програмі від "Миронівський хлібопродукт". В результаті програми було отримано 50 тисяч гривень впровадження підприємницьких ініціатив учнівської молоді за допомогою технології 3D друку в Рогатинському районі. 

Показано з 1 по 10 із 24 (всього 3 сторінок)