breadcrumbs_revolution_theme
Ми відправляємо тільки справний товар згідно його опису і фотографій. Товар без механічних пошкоджень можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання, навіть якщо він вам не підійшов з інших причин (за умови що зовнішній вигляд товару не порушений). Якщо гарантійний випадок стався після закінчення терміну гарантії - звертайтеся, розглянемо ваш випадок в індивідуальному порядку. Гарантійний термін на вироби та зборки, які зробили наші технічні спеціалісти складає 3-6 місяців з моменту отримання.
 
Ми не несемо відповідальності за користувацькі помилки експлуатації, подачу на пристрої та плати неправильних напруг живлення, напруг неправильних полярностей, а також за підключення несумісної периферії, що призводить до виходу обладнання з ладу. Гарантія на придбаний у нашому магазині товар не поширюється, якщо товар пошкоджений і має механічні пошкодження, на платі або в пристрої дуже сильно гріються чіпи, присутні сліди горілості, чи підірвані  - все це свідчить про некорретні дії користувача. Ми не несемо відповідальності за акумулятори, які були перегріті чи переохолоджені, бо це ознака неправильної експлуатації. Ми не несемо відповідальності за працездатність компонентів у вашому виробі, під керуванням вашого програмного забезпечення. Купуючи електронний виріб/компонент необхідно розуміти, що він є «технологічно складним» і не підлягає поверненню/обміну і т.д, якщо вже був припаяний. Ми також не приймаємо назад акумулятори, які вже були припаяні. Перед використанням акумуляторів або електронних засобів перевіряйте ваше периферійне обладнання. Неякісна периферія може призвести до виходу з ладу інших компонентів (наприклад блок живлення/зарядний пристрій може вивести з ладу акумулятори і т.д.). Ми не приймаємо на повернення мікросхеми, чіпи, плати та інші електронні компоненти, якщо вони вже були паяні.
 
Якщо у вас виникла проблема з працездатністю купленого у нас приладу або устаткування, то можливі два шляхи вирішення проблеми. Якщо ви перебуваєте в Івано-Франківську, під'їжджайте до нас в магазин з проблемним товаром в робочий час і ми на місці перевіримо його. Залежно від результатів перевірки, товар буде замінений на аналогічний, забраний в ремонт або буде компенсована його вартість. Якщо ви перебуваєте не в Івано-Франківську, і у вас виникли проблеми з нашим обладнання, напишіть нам на електронну пошту. Ми дамо відповідь в найкоротші терміни, і або вирішимо питання дистанційно або скинемо адресу для повернення товару. Повернення приймаємо тільки Укрпоштою. Товар надсилайте нам Укрпоштою на наші реквізити, які прийдуть вам на емейл. Ми перевіримо, що товар був куплений саме у нас, протестуємо його і далі, в залежності від результатів перевірки, або відправимо вам інший аналогічний, або повернемо гроші. Гарантійний товар, який був надісланий нам післяплатою ми не забираємо і він поїде до вас назад.