breadcrumbs_revolution_theme
Ми відправляємо тільки справний товар згідно його опису і фотографій. Товар, якщо він без механічних пошкоджень та слідів використання можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання, оплативши вартість доставки назад, якщо він вам не підійшов з тих чи інших причин. Гарантійний термін на готові вироби та пристрої, які зробили наші технічні спеціалісти складає 3-6 місяців з моменту отримання, точний термін повідомляємо індивідуально. Якщо гарантійний випадок стався після закінчення терміну гарантії - звертайтеся, розглянемо ваш випадок в індивідуальному порядку. 

Часто задають питання: які гарантії, що після оплати або авансу ви відправите товар? Відповідь: компанія BeeGreen працює з 2014 року в Івано-Франківську за однією і тією ж адресою. Домен сайту beegreen.com.ua і телефони - не змінювалися багато від початку роботи магазину. А будь-який розрахунковий або картковий рахунок, - легко перевірити: чи належить він зареєстрованому суб'єкту підприємницької діяльності, чи ні. При необхідності ми завжди готові надати наші юридичні документи.
 
Ми не несемо відповідальності за користувацькі помилки при експлуатації товарів: подачу на пристрої та плати неправильних напруг живлення, напруг неправильних полярностей, неякісну пайку, а також за підключення несумісної периферії, що призводить до виходу обладнання з ладу. Ми не приймаємо назад товар, якщо він пошкоджений, має механічні пошкодження, сліди використання, на платі або в пристрої дуже сильно гріються чіпи, присутні сліди горілості, чи підірвані доріжки - все це свідчить про некорретні дії користувача. Також ми не несемо відповідальності за акумулятори, які були перегріті чи переохолоджені, перезаряджені чи перерозряджені, бо це ознака неправильної експлуатації. Ми не несемо відповідальності за працездатність компонентів у вашому виробі, під керуванням вашого програмного забезпечення. Купуючи електронний виріб/компонент необхідно розуміти, що він не підлягає поверненню/обміну і т.д, якщо вже був припаяний. Ми також не приймаємо назад акумулятори, які вже були припаяні. Перед використанням акумуляторів або електронних засобів перевіряйте ваше периферійне обладнання. Неякісна периферія може призвести до виходу з ладу інших компонентів (наприклад блок живлення/зарядний пристрій може вивести з ладу акумулятори і т.д.). Ми не приймаємо на повернення мікросхеми, чіпи, плати та інші електронні компоненти, якщо вони вже були паяні.
 
Якщо у вас виникла проблема з працездатністю купленого у нас приладу або обладнання, то можливі два шляхи вирішення проблеми. Якщо ви перебуваєте в Івано-Франківську, під'їжджайте до нас в магазин з проблемним товаром в робочий час і ми на місці перевіримо його і постараємось допомогти. Якщо ви перебуваєте не в Івано-Франківську, і у вас виникли проблеми з нашим обладнанням, напишіть нам на електронну пошту. Ми дамо відповідь в найкоротші терміни, і або вирішимо питання дистанційно або скинемо адресу для відправки товару нам. Повернення приймаємо тільки Укрпоштою. Товар надсилайте нам Укрпоштою на наші реквізити, які прийдуть вам на емейл. Ми перевіримо, що це наш товар, був куплений саме у нас, протестуємо його і далі, в залежності від результатів перевірки, будемо вирішувати проблему. Посилки, які будуть надіслані нам післяплатою ми не забираємо і вони поїдуть до вас назад.

Детальні умови роботи з інтернет-магазином beegreen.com.ua вказані на сторінці «Умови замовлень».