breadcrumbs_revolution_theme

Громадський моніторинг стану якості повітря Eco City - це проект, який реалізовують юні робототехніки м.Івано-Франківськ: Дмитро Обухов (15 років), Богдан Фіцак (17років) , Андрій Крохмалюк (17років), Володимир Врюкало (13 років) і Марян Врюкало (11 років). Хлопці в середині 2018 року розробили прототип станції моніторингу якості повітря на платформі Arduino. Заручившись підтримкою інтернет-магазину BeeGreen, ІТ-компанії Yellow Leaf Technologies та громадського ресторану Urban Space 100 створили першу в Україні мережу онлайн моніторингу стану якості повітря в м.Івано-Франківськ.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ПРОЕКТУ ECO-CITY

Згодом до команди хлопців долучився волонтер Валентин Сорока, який допоміг проекту Eco City автоматизувати та синхронізувати роботу сервера https://eco-city.org.ua/ для можливості виведення та опрацювання даних з великої кількості станцій моніторингу. Це дало поштовх до ширення громадського моніторингу якості повітря на всю Україну.

Нинішній варіант пристрою громадського моніторингу якості повітря під назвою #ЕкоТруба можна побачити та придбати на нашому сайті ТУТ.