breadcrumbs_revolution_theme

Громадський моніторинг стану якості повітря Eco City - це проект, який реалізовують юні робототехніки м.Івано-Франківськ: Дмитро Обухов (15 років), Богдан Фіцак (17років) , Андрій Крохмалюк (17років), Володимир Врюкало (13 років) і Марян Врюкало (11 років). Хлопці в середині 2018 року розробили прототип станції моніторингу якості повітря на платформі Arduino. Заручившись підтримкою інтернет-магазину BeeGreen, ІТ-компанії Yellow Leaf Technologies та громадського ресторану Urban Space 100 створили першу в Україні мережу онлайн моніторингу стану якості повітря в м.Івано-Франківськ.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ПРОЕКТУ ECO-CITY

Згодом до команди хлопців долучився волонтер Валентин Сорока, який допоміг проекту Eco City автоматизувати та синхронізувати роботу сервера https://eco-city.org.ua/ для можливості виведення та опрацювання даних з великої кількості станцій моніторингу. Це дало поштовх до ширення громадського моніторингу якості повітря на всю Україну.

Нинішній варіант пристрою громадського моніторингу якості повітря під назвою #ЕкоТруба можна побачити та придбати на нашому сайті ТУТ.

Інтернет-магазин beegreen.com.ua допоможе зекономити вам кошти, не відвідуючи десятки магазинів. Вам потрібні електронні компоненти, плати чи модулі для омріяного проекту? Ви можете замовити все на нашому сайті beegreen.com.ua, витративши на це декілька хвилин і навіть не встаючи з дивану:) Наш магазин пропонує декілька тисяч позицій, які є на складі, або може на ньому бути при вашому бажанні. Літієві акумулятори, плати захисту до акумуляторів, запчастини для 3D-принтерів та фрезерних станків, запчастини до електровелосипедів, модулі Arduino, Orange PI, ESP, та багато іншого на нашому сайті beegreen.com.ua. Доставка здійснюється кожного дня, оплата можлива при отриманні після перевірки товару, для оформлення замовлення реєструватись не потрібно. Доставка 1-2 дні. Гарантія якості, можливість повернути товар на протязі 14 днів.