У Франківську продовжується прийом заявок на Бюджет участі 2019. Франківці подали проект створення безоплатної "Дитячої 3D-лабораторії ". Про це в мережі повідомив головний виконавчий директор Arduino Робототехніка Олексій Трелевський, пише Фіртка. В ній всі охочі учні міста зможуть навчатись технологіям 3D-сканування, 3D-друку, 3D-фрезерування, випалювання лазером, створювати 3D моделі та розробляти прототипи пристроїв.


Дитяча 3D-лабораторія буде створена на базі міського центру науково-технічної творчості м.Івано-Франківськ. Навчати дітей будуть експерти з 3D-друку та творці 3D-принтерів, фрезерів, лазерів та сканерів Юрій Іщук та Валерій Гладун.


В рамках проекту заплановано закупити відповідне обладнання в лабораторію, провести навчання всіх охочих вчителів міста, задля поширення даних технологій та планують створити безоплатні гуртки для всіх охочих учнів міста в МЦНТТУМ м.Івано-Франківськ.

Для реалізації проекту "Дитяча 3D-лабораторія" потрібні голоси мешканців Івано-Франківська. Голосування буде відбуватись з 22 квітня. 

Джерело: firtka.if.ua

21.05.2019