Проект "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" виходить на вирішальний етап. Починаючи з нового навчального сезону відкриваються гуртки в школах міста Івано-Франківськ. Всі заклади освіти м.Івано-Франківськ, які бажають відкрити в себе безкоштовні гуртки з Arduino робототехніки можуть долучитися до проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ". В створених гуртках повним ходом йде набір учнів 5-11 класів, які бажають розвиватись в сфері програмування та робототехніки. Школи отримують набори для занять, програми для навчання та вже зовсім скоро і першу україномовну книжку з "Ардуіно робототехніки".


Також почав роботу гурток з Ардуіно в Івано-Франківському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Запрошуються учні 5-11 класів на гурток. Звертатись за адресою вул.В.Івасюка 38-а або за телефоном 0342561457. 

А всю найсвіжішу та актуальну інформацію, а також фото з відкриттів гуртків можна знайти на сторінці ідейного натхненника проекту та керівника нашого магазину Олексія Трелевського

06.09.2018