27-28 квітня у Прикарпатському університеті відбувся масштабний захід – Всеукраїнський студентський хакатон IT-технологій – ''std::hackathon". На хакатоні зібралися програмісти та спеціалісти інших галузей, які в закритому просторі протягом відведеного часу працювали, розробляючи програми, які б покращували б життя студентам та спрощували роботу університетам, пише прес-служба Івано-Франківського МВК.


Ви приходите до нас з ідеєю, ставите перед собою конкретне завдання і за відведений час вирішуєте проблему, відволікаючись лише на "поспати" та "поїсти". У нашому хакатоні участь беруть студенти та абітурієнти різних ВНЗ України, а ментори – досвідчені фахівці у IT-сфері. Подія відбуватиметься у студентському коворкінг-просторі Paragraph, місто Івано-Франківськ", – пояснюють організатори.

Для студентів це:

- можливість перевірити вміння працювати в команді;

- можливість працевлаштування, адже на заході Ви працюватимете безпосередньо з менторами, які оцінять Ваші професійні вміння;

- розробка програм для розвитку університетів України;

- сертифікат участі та цінні призи.

Захід відбувся за підтримки Департаменту молодіжної політки та спорту міської ради. А ми ж свою чергу приєднались до нагородження та подарували комплект плат Orange PI переможцям.

03.04.2018