1 березня в рамках проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в м.Івано-Франківськ" передали 200 підручників "Arduino для початківців", автора Олександра Аронця, дітям, що вивчають безоплатну робототехніку Arduino в школах. А також було передано 40 комплектів моторів, коліс та кріплень від інтернет-магазину beegreen.com.ua, для доповнень освітніх наборів, якими вже користуються в школах.

"Я ще раз хочу подякувати всім, хто долучився до нашого проекту-фінансував, радив, сприяв. Всі ми робимо хорошу справу" - наголосив керівник проекту Олексій Трелевський.

Більше фото ТУТ.

В рамках проекту було надруковано 1000 підручників. Їх буде безоплатно передано на школи міста для проведення занять в безкоштовних гуртках. Безкоштовно передано в школи 21 освітній набір, ще 23 набори було закуплено закладами освіти самостійно за сприяння Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Вже діє 13 гуртків з Arduino робототехніки в місті. І планується збір коштів для доукомплектування цих гуртків освітніми наборами. Так, як ще не всі школи мають хочаб 4-5 наборів на групу з 15 дітей, при вартості набору у 2500грн. До проекту долучитись може кожен (сайт проекту - freearduino.com.ua). Кожна гривня - це вклад у наших дітей, вклад у їхнє та наше успішне майбутнє. Створено також громадську організацію "Фрі Ардуіно" направлену суто на розвиток безоплатної робототехніки для дітей. 

24.04.2019