Безкоштовно відвідувати гуртки з 3D-технологій можуть діти віком від 10 років. Навчання стартують 15 вересня. Навчання проходитиме у приміщенні МЦНТТУМ по вул. Івасюка, 38а.

Заняття будуть проводитись в понеділок та п’ятницю о 15-00. Проводити їх будуть експерти з 3D-технологій Юрій Іщук та Валерій Гладун, повідомляє Дитяча 3D-Лабораторія.

Проект Дитячої 3D-лабораторії в Івано-Франківську реалізовують за кошти бюджету участі. Детальну інформацію про 3D-лабораторію можна знайти в групі проекту в Фейсбук та на сторінці куратора проекту Олексія Трелевського.

Навчальний клас у МЦНТТУМ обладнаний 3D-сканером, двома 3D-принтерами, 3D-фрезером-лазером ЧПК з фільтрацією, 5 ноутбуками, 10 наборами безпечного компонування плат з фільтрацією випарів, 10 безпечними паяльниками T12 для дітей, екологічною пластиковою ниткою PLA, фрезами, припоєм, паяльною пастою, розхідними запчастинами.

05-06 вересня на базі 3D-лабораторії в МЦНТТУМ 12 вчителів м.Івано-Франківськ пройшли дводенне навчання з 3D-технологій. "Надіємось, що це навчання проходило не даремно. І вже згодом наші вчителі долучаться до відкриття гуртків з 3D-технологій. Дякуємо Департамент Освіти та Науки м.Івано-Франківськ та МЦНТТУМ за співпрацю у впровадженні 3D-технологій серед школярів" - йдеться в дописі групи 3D-лабораторії в Фейсбуці.

01.09.2019