Івано-Франківськ брав участь в тижні кодування Європи. "Безкоштовна робототехніка в кожній школі міста" зайняла 3 місце в голосуванні за грант в сумі 2500 євро. В разі перемоги дані кошти пішли б на закупівлю освітніх наборів з Arduino робототехніки і передачу їх в кожну школу міста. А це 36 наборів і забезпечення ними всіх гуртків міста.


Хоч проект "Безкоштовна робототехніка в кожній школі міста" і не виграв грант, проте разом з Meet and Code було проведено п'ять івентів, в яких допомогли дітям зробити перші кроки у світ технологій програмування та конструювання робототехніки на платформі Arduino. 


З основами Ардуіно дітей знайомили тренери Олександр Аронець та Олексій Трелевський, а також їхня молода команда: Богдан Фіцак, Дмитро Обухів та Андрій Крохмалюк. Було відвідано школу №25, ЗОШ 12, ЗОШ 7 та Опорний заклад Рогатинська СЗОШ 1. Діти залишились в захваті від почутого та проявили великий інтерес до робототехніки та програмування.

Більше фото та відео з проведених подій вже звично можна побачити на сторінці керівника нашого магазину Олексія Трелевського.

Фінальний захід тижня програмування у Європі (European Code Week) від MeetAndCode відбувся 20.10.2018 в Міському центрі науково – технічної творчості учнівської молоді м.Івано-Франківськ за адресою вул.Івасюка 38-а . В заході взяли участь учні чотирьох шкіл, в яких були попередньо проведені майстеркласи " Старт в Arduino робототехніку", а саме 25 ЗОШ, 12 ЗОШ, 7 ЗОШ та Рогатинська ЗОШ 1 разом з Верхньолипецькою ЗОШ. На заключному заході для 52 учнів пройшов майстер – клас «Цикл створення Arduino - робота»: 
- проектування і друк шассі на 3D-принтері;
- монтаж електричної частини;
- написання програми руху;
- програмування та випробовування.

В рамках проекту було залучено кошти в сумі 9000 грн і на них закуплено 4 освітні набори з Arduino робототехніки. Набори безкоштовно передані в школи Івано – Франківська та області для започаткування гуртків робототехніки.  Проект реалізував «Громадський центр «Еталон» у партнерстві з Міським центром науково – технічної творчості учнівської молоді м.Івано – Франківськ та відділом освіти Рогатинської РДА.

16.10.2018