Наш інтернет-магазин знову залучений до Бюджету участі нашого міста. Минулого року, в тому числі завдяки вашим голосам, ми перемогли та успішно реалізували проект "Дитяча 3D-лабораторія". Вже на протязі половини року діти активно навчаються та проводять цікаво час, займаючись моделюванням та друком (переглянути можна ТУТ). В цьому році ми також не відходимо від дитячих проектів та хочемо забезпечити комфортні умови навчання в школах. І нам знову потрібна допомога :)

В двох словах про проект. Важливу роль в навчанні дітей відіграє не лише сучасна школа, умілий учитель, зручна парта, дружній клас, але й якість повітря, а точніше співвідношення в ньому кисню і вуглекислого газу. Згадайте випадки, коли опинившись в людному місці, без доступу до свіжого потоку повітря, можна легко втратити свідомість.

Якщо дитина перебуває в класі, де є велика кількість учнів та не проводиться постійна вентиляція класу, то у неї падає концентрація уваги, а потім приєднується головний біль або навпаки, діти стають збудженими й неврівноваженими. Звичайно, прийшовши додому такий школяр буде скаржитись на те, що втомився. І батьки зроблять достатньо логічний висновок, що програма дуже важка, дитина не встигає, втомлюється, і це може нівелювати усі переваги шкільної освіти.

Ми ж пропонуємо в 30 школах міста, в класах інформатики встановити пристрої громадського моніторингу якості повітря #AIRHOME, франківського виробництва, які кожні 2 хв роблять заміри та 24 години на добу будуть відображати на мапі eco-city.org.ua показники забруднення повітря шкідливим мікропилом трьох фракцій PM1, PM2.5, PM10, концентрацію вуглекислого газу CO2, температуру, вологість та тиск.

Пристрої моніторингу обладнані зовнішнім дисплеєм, на який також виводиться дана інформація. Це дасть змогу вчителю інформатики та учням дізнатись коли провітрювати клас при перевищенні концентрації вуглекислого газу. Дізнатись коли потрібне вологе  прибирання класу, щоб зменшити забруднення повітря шкідливим мікропилом. Батьки зможуть моніторити, а вчителі контролювати чистоту повітря та комфорт перебування своїх учнів у класі.

Кожного навчального місяця дані зібрані з цих пристроїв будуть аналізуватись. На основі аналізу буде складено рейтинг екологічності класів 30 шкіл за чистотою повітря та комфортом перебування. Даний рейтинг буде оприлюднено кожного місяця на eco-city.org.ua.  Ми назвали такий проект - "Батьківський та вчительський контроль чистоти повітря та комфорту пребування дітей у класі".


ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТ МОЖНА НА САЙТІ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ТУТ, перейшовши за цим посланням. Тим, хто віддасть свій голос за нас пропонуємо знижку в розмірі 10%. Щоб активувати знижку потрібно скинути нам на емейл скріншот підтвердження, що ваш голос зараховано за наш проект. Голосувати можуть тільки громадяни з івано-франківською пропискою через Приват24.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ГРОМАДСЬКОГО ЕКОМОНІТОРИНГУ ECO-CITY.

СЛІДКУВАТИ ЗА ПРОЕКТОМ ТА ЙОГО РОЗВИТКОМ МОЖНА НА СТОРІНЦІ АВТОРА У FACEBOOK.

10.03.2020

Рекомендовані товари