В четвер, 1 листопада, о 15:00 в громадському ресторані "Urban Space 100" відбулася презентація першої української навчальної книги з робототехніки "Arduino для початківців". Книгу представив її автор, викладач і методист Коледжу електронних приладів, автор затвердженої програми з навчання Arduino - Олександр Аронець.


В рамках проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м. Івано-Франківськ" було надруковано 1000 книг. Фінансування залучили через грантові програми від Urban Space 100 та платформи Тепле Місто, а також з допомогою свідомих підприємців та мешканців Івано-Франківська.

Метою проекту є відкриття безкоштовних гуртків з Arduino робототехніки в кожній школі Івано-Франківська. Дані книжки будуть передані безоплатно в школи міста для забезпечення викладання робототехніки для дітей.


До участі у видавництві першої навчальної української книги з робототехніки на Arduino, окрім нашого інтернет-магазину BeeGreen долучилилися також такі громадські організації, як Urban Space 100, Тепле Місто, Івано-Франківський ІТ кластер, "Громадський центр "Еталон" та Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, соціальні підприємці та підприємства, серед яких завод "Мікрол", інтернет-магазину "Agrocom", мережа фаст-фудів"Royal Hamburger", Івано-франківський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, рекламне агентство Грінлайн та свідома громадянка Василина Шевадуцька.

03.11.2018