На протязі серпня 2018 року представники нашого магазину брали участь в грантовій програмі від "Миронівський хлібопродукт". В результаті програми було отримано 50 тисяч гривень впровадження підприємницьких ініціатив учнівської молоді за допомогою технології 3D друку в Рогатинському районі. Дякуємо за довіру і ми не підведемо. Це дуже правильно і соціально, коли великий бізнес допомагає малому бізнесу бути успішному. Тим більше в сільській місцевості.


З вересня починаються навчання та впровадження підприємницьких ініціатив учнівської молоді за допомогою технології 3D друку в рогатинському районі. До проекту залучено творців 3-D принтерів та найкращих експертів в 3-D друці: Гладун Валерій та Іщук Юрій. Наші експерти вміють друкувати всіма видами пластику, виконують навіть імпланти для стоматологічних послуг. 

Наш проект перш за все соціального спрямування. На даному етапі розвитку сільських територій західного регіону існує проблема зайнятості молоді в сільській місцевості, що спричиняє до міграції сільської молоді в міста та еміграції за кордон. Дана проектна ініціатива планується реалізовуватись на базі Пуківської загальноосвітньої школи ІІІ ступенів та загальноосвітньої школи 1-2 ступенів с.Верхня Липиця Рогатинського району. На базі даних навчальних закладів в 2018-19 навчальному році районним відділом освіти заплановано додатково ввести в навчальний процес 4 години на тиждень факультативних занять з використанням 3D-принтера «Розвиток технологій 3D-моделювання та 3-D-друку» для старшокласників навчальних закладів та школярів сусідніх населених пунктів (с. Месники, с. Лопушня, с. Добринів, с. Стратин, с. Жовчів) соціальна мета нашого проекту направлена на навчання учнівської молоді інноваційних технологій 3D моделювання та 3-D друку для можливості ведення підприємницької діяльності в селі. Використовуючи дану підприємницьку модель, молодь буде мати змогу вести підприємницьку діяльність в сільській місцевості і відмовитись від міграції у міста та за кордон. Поєднавши Arduino робототехніку та технології 3-D друку ми зможемо дати новий рівень знань, логічно завершений цикл виробництва роботів нашим дітям. 

3 жовтня в рамках гранту «Село: Кроки до розвитку» від агроіндустріального холдингу МХП наші представники знайомили вчителів Рогатинського району з технологіями 3-D друку і 3-D моделювання та їх практичним застосуванням. Ділилися своїм досвідом продажів через інтернет та будували бізнес-модель з використанням 3-D друку. Було донесено перспективність даного напрямку та було проведено спеціальне навчання викладача, який буде проводити заняття для учнів технологіям 3D-друку і 3D-моделювання. Також було встановлено два 3-D принтери «3-Д Друг V2» в Верхньолипецькій ЗОШ 1-3ст. Це все ми робимо для того, щоб мотивувати дітей, які проживають у сільській місцевості, займатись підприємництвом у себе на місцях використовуючи новітні технології, зокрема технологію 3-D друку. І цим самим призупинити міграцію та еміграцію з сіл. Вибір має бути завжди.

12.12.2018