Вже протягом декількох років займаємось літієвими акумуляторами. Інтернет-магазин BeeGreen надає послуги з перепакування акумуляторних зборок на базі літій-іонних або літій-залізо-фосфатних елементів практично в будь-якій техніці. Найчастіше рішення по перепакування приймаються в тих випадках, коли покупка фірмового акумулятора для пристрою не виправдана або взагалі такий важко знайти. Також бувають випадки коли певна модель техніки привезена з іншої країни або знята з виробництва. Рішенням проблеми залишається тільки перепакування.


Основна причина виходу з ладу акумуляторів також в тому, що в приладах вони з'єднані послідовно і через деякий час розбалансовуються. Зазвичай на заводах плати балансування не ставлять. Ми ж пропонуємо послугу виведення балансира ззовні, а також виготовлення індивідуального балансира для вашого акумулятора. Також, якщо ваша плата вийшла з ладу ми можемо зробити діагностику і відремонтувати її.

В процесі заміни елементів живлення використовуються тільки високоякісні заводські перевірені акумулятори. Всі акумулятори перевірені на ємність і високі струми, а з результатами тестів можна ознайомитися в інших розділах сайту або на нашому Youtube-каналі. Під акумулятори у нас є також різні плати захисту заряду-розряду, а також балансири для більш стабільної роботи збірки.

10.06.2019