В рамках проекту "Eco City" діти мали унікальну можливість створити корисний мобільний додаток для жителів м.Івано-Франківськ своїми руками, а також отримати хороші знання від професіоналів. Навчання проводилось 19-20 січня та 26-27 січня в Івано-Франківському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді за адресою м.Івано-Франківськ вул.Івасюка 38а.


Перший вікенд навчання відвідало 49 учнів міста. Діти енергійно долучились до команди юних робототехніків, ділились ідеями, та допомагали розробити концепцію мобільного додатку та його функції. Найбільше радувало організаторів те, що діти дійсно переймаються проблематикою забруднення навколишнього середовища та не тільки переймаються - ще й готові вирішувати досить глобальні питання на свій вік. 


На наступні вихідні дітей прийшло вже трохи менше, 22 дітей, але вже всі мали з собою ноутбуки та були готові до серйозної роботи. Діти ознайомились із зовнішнім посиланням даних на JSON з пристроїв моніторингу якості повітря та вже почали працювати над створенням частини додатку в Android Studio, який буде зчитувати ці показники із зовнішнього посилання.

12.03.2019