Відбулось вручення грошових сертифікатів від міської ради переможцям стартапів. Детальніше про конкурс стартапів можна прочитати за посиланнямПереможців конкурсу ми щиро вітаємо та бажаємо втілити в життя задумане. Чий стартап переміг можна переглянути за посиланням. Ми, при співпраці Craftclub та Any Robots, презентували туристистичний електромобіль, фішкою якого є інтелектуальний аудіогід. 


Проект туристичний електроомобіль направлений на використання екотранспорту в туризмі  зможе створити новий сегмент послуг в туристичні галузі  і виділити наше місто в іноваціях та впровадженню екологічних технологій. Це не тільки трендово і корисно - це щей економічно вигідно. Масовий перехід на елетротранспорт ми вже спостерігаєм по цілому світі і не за горами той час коли бензинові автомобілі відійдуть у минуле. Цей проект створить фундамент розвитку електротранспорту в області і ми не тільки будем споживачам, але й самі зможем виготовляти хоч не серійні проте ексклюзивні моделі електротранспорту. Впровадження даного проекту зробить наш регіон ще більш екологічно чистим та привабливим для туризму, а співпраця влади та бізнесу призведе до створення нових робочих місць та покращить інвестиційний клімат. 


Нажаль в наш проект міська рада не повірила, не повірила в те, що за такі кошти можна створити електромобіль. Незважаючи на поразку ми віримо в наш проект, віримо в його успіх, віримо в нашу справу, якою живем. Наразі рухову та управляючу частини електромобіля вже замовили, акумулятор з літій-титанатних елементів буде зібрано на базі магазину власниим коштом. Залишається розробити дизайн електрокарети та виготовити її кузов. Бажаючих приєднатись до нашого креативного проекту просимо залишати свої контакти.

21.03.2018