Інтернет-магазин BeeGreen продовжує соціальну ініціативу по розвитку творчих здібностей в сфері ІТ-технологій для дітей шкільного віку. Минулого року ми успішно провели набір школярів, з якими протягом року вивчали принципи конструювання електронних пристроїв на платформі Arduino, основи програмування Ардуіно, основи роботи ЗD-принтерів та станків CNC з програмним керуванням. Фото та відео з уроків можна переглянути в нашій групі Arduino Робототехніка.
 
З початком у школах 2017/18 навчального року Інтернет-магазин BeeGreen спільно з Міським центром науково - технічної творчості учнівської молоді (Івано-Франківськ, вул Івасюка,38а) та Громадською організацією «Громадський центр «Еталон» (Івано-Франківськ, вул Крива,4а).вирішив у рамках соціальної ініціативи по розвитку творчих здібностей в сфері ІТ-технологій для дітей шкільного віку почати впровадження в м. Івано-Франківськ навчальної програми «Основи електронної автоматики та робототехніки на базі Arduino» для дітей від 11 років. Навчання дітей буде проходити на повністю безкоштовній основі.
 
Вивчення основ елетронної техніки та робототехніки базі платформи Arduino - це перший крок у світ програмування електронних автоматичних пристроїв і роботів , побудованих на мікроконтролерах . На базі Ардуіно можна конструювати різні роботи, такі якArduino Car, Mini Arm чи Робот-Павук,Недарма багато коледжів та навіть університетів вводять курс з програмування мікроконтролерів Arduino. Ціни на давачі, модулі та блоки Ардуіно в десятки разів нижчі за ціни на конструктор Lego і в декілька разів за Raspberry, а функціональні можливості при цьому не обмежені розробником і всі програми керування відкриті у загальному доступі на Інтернет-сайтах розробників.
 
Безкоштовний гурток «Основи електронної автоматики та робототехніки на базі Arduino» для дітей віком від 11 років. 
 
Розклад занять
Середа 17-00 – 18-30
П’ятниця 17-00 – 18-30
 
м.Івано-Франківськ вул.Яновича 14
 
*записатись у гурток за тел. 0988084092

07.09.2018