breadcrumbs_revolution_theme

Проект "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" вже активно працює. Починаючи з нового навчального сезону 2018/2019 року відкриваються гуртки в школах міста Івано-Франківськ. Всі заклади освіти м.Івано-Франківськ, які бажають відкрити в себе безкоштовні гуртки з Arduino робототехніки можуть долучитися до проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ". В створених гуртках повним ходом йде навчання учнів 5-11 класів, які бажають розвиватись в сфері програмування та робототехніки. Школи отримують набори для занять, програми для навчання та першу україномовну книжку з "Ардуіно робототехніки".

СПИСОК БЕЗКОШТОВНИХ ГУРТКІВ ТУТ!

Також почав роботу гурток з Ардуіно в Івано-Франківському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (сайт - https://mcnttum.io.ua/). Запрошуються учні 5-11 класів на гурток. Звертатись за адресою вул.В.Івасюка 38-а або за телефоном 0342561457. 

А всю найсвіжішу та актуальну інформацію, а також фото з відкриттів гуртків можна знайти на сторінці ідейного натхненника проекту та керівника нашого магазину Олексія Трелевського

Інтернет-магазин beegreen.com.ua допоможе зекономити вам кошти, не відвідуючи десятки магазинів. Вам потрібні електронні компоненти, плати чи модулі для омріяного проекту? Ви можете замовити все на нашому сайті beegreen.com.ua, витративши на це декілька хвилин і навіть не встаючи з дивану:) Наш магазин пропонує декілька тисяч позицій, які є на складі, або може на ньому бути при вашому бажанні. Літієві акумулятори, плати захисту до акумуляторів, запчастини для 3D-принтерів та фрезерних станків, запчастини до електровелосипедів, модулі Arduino, Orange PI, ESP, та багато іншого на нашому сайті beegreen.com.ua. Доставка здійснюється кожного дня, оплата можлива при отриманні після перевірки товару, для оформлення замовлення реєструватись не потрібно. Доставка 1-2 дні. Гарантія якості, можливість повернути товар на протязі 14 днів.