breadcrumbs_revolution_theme

Проект "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ" вже активно працює. Починаючи з нового навчального сезону 2018/2019 року відкриваються гуртки в школах міста Івано-Франківськ. Всі заклади освіти м.Івано-Франківськ, які бажають відкрити в себе безкоштовні гуртки з Arduino робототехніки можуть долучитися до проекту "Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах м.Івано-Франківськ". В створених гуртках повним ходом йде навчання учнів 5-11 класів, які бажають розвиватись в сфері програмування та робототехніки. Школи отримують набори для занять, програми для навчання та першу україномовну книжку з "Ардуіно робототехніки".

СПИСОК БЕЗКОШТОВНИХ ГУРТКІВ ТУТ!

Також почав роботу гурток з Ардуіно в Івано-Франківському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (сайт - https://mcnttum.io.ua/). Запрошуються учні 5-11 класів на гурток. Звертатись за адресою вул.В.Івасюка 38-а або за телефоном 0342561457. 

А всю найсвіжішу та актуальну інформацію, а також фото з відкриттів гуртків можна знайти на сторінці ідейного натхненника проекту та керівника нашого магазину Олексія Трелевського