Заміна та перепакування акумуляторів — Послуги інтернет-магазину BeeGreen

Категорії

ЗАМІНА ТА ПЕРЕПАКУВАННЯ АКУМУЛЯТОРІВ

ЗАМІНА ТА ПЕРЕПАКУВАННЯ АКУМУЛЯТОРІВ
Інтернет-магазин BeeGreen надає послуги з перепакування акумуляторних зборок на базі літій-іонних або літій-залізо-фосфатних елементів практично в будь-якій техніці. Найчастіше рішення по перепакування приймаються в тих випадках, коли покупка фірмового акумулятора для пристрою не виправдана або взагалі такий важко знайти. Також бувають випадки коли певна модель техніки привезена з іншої країни або знята з виробництва. Рішенням проблеми залишається тільки перепакування.
 
Основна причина виходу з ладу акумуляторів також в тому, що в приладах вони переважно з`єднані послідовно і через деякий час розбалансовуються. Зазвичай на заводах плати балансування не ставлять. Ми ж пропонуємо послугу виводу балансиру ззовні, а також виготовлення індивідуального балансиру для вашого акумулятора. Також, якщо ваша плата вийшла з ладу ми можемо зробити діагностику та відремонтувати її.
 
В процесі заміни елементів живлення використовуються тільки високоякісні заводські перевірені акумулятори. Всі акумулятори перевірені на ємність і високі струми, а з результатами тестів можна ознайомитися в інших розділах сайту або на нашому Youtube-каналі. Під акумулятори у нас є також різні плати захисту заряду-розряду, а також балансири для більш стабільної роботи зборки.
 
Приклади техніки для якої ми можемо перепакувати акумулятори:
- шуруповерти й інший електроінструмент;
- гіроскутери, моноколеса, сігвеї;
- електровелосипеди;
- GPS навігатори;
- вимірювальна техніка;
- велофари;
- ліхтарі;
- радіокеровані іграшки;
- пристрої типу PowerBank;
- і багато інших пристроїв.
 
Ми можемо зробити "зміну хімії" в живленні приладу. Наприклад, заміна акумулятора зі складом Ni-Cd або Ni-Mh на більш ємний і сучасний Li-ion або LiFePo. З`єднання робимо тільки контактною зваркою, тому акумулятори не гріються під час зборки.
 
Основними перевагами Li-Ion та LiFePo акумуляторів порівняно з кислотними є наступні:
- акумулятор має більшу кількість циклів роботи
- акумулятор можна заряджати на будь-якому рівні заряду
- акумулятор віддає свою потужність протягом циклу однаково
 
Заряджати Li-Ion та LiFePo акумулятори можна тими ж зарядними, що і кислотні. По втраті ємності протягом життєвого циклу: Li-Ion зберігає 80% своєї ємності після 700-1000 циклів (в залежності від виробника); LiFePo зберігає 80% своєї ємності після 2000 циклів.
 
Наші послуги поширюються на всю територію України. Пересилання здійснюється перевізником Нова пошта та Укрпошта.
 
Ми НЕ перепаковуємо акумулятори від телефонів, ноутбуків і планшетів. Для більш детальної інформації звертайтеся до нас по телефону або через електронну пошту.