3D друк - Замовити в інтернет-магазині BeeGreen

Категорії

3D ДРУК

3D ДРУК
Сучасні технології не відстають від стрімкого розвитку людства, якому вже мало просто створювати віртуальні моделі, а потрібно щось більше, для втілення задуманого в життя. 3D друк стала переломним моментом, це серйозний прорив людства. В основі технологій 3Д друку лежить принцип «вирощування» об'єкта, тому за допомогою них можна створити будь-який об'єкт від найменшої молекули до цілої планети.
 
Ми також стараємось йти в ногу з часом і надаємо можливість надрукувати вашу 3D модель на нашому принтері. Працюємо в Івано-Франківську, доставляємо по всій Україні. Термін виконання роботи - від 1 дня. Ціна 3D друку - від 3 грн.
 
Весь процес повністю автоматизований і не складе труднощів для замовника. Для початку Вам необхідно скинути 3D модель для друку в форматі * .stl, а далі ми все зробимо самі. Зазвичай 3Д друк стандартного замовлення займає добу-дві. Після виконання замовлення модель буде доставлена обраним Вами способом. Використовуваний пластик: ABS та PLA. Розмір робочої поверхні 3Д принтера - 150*200*150мм. 
 
Оплата відбувається зручним для вас способом. Всі деталі замовлення обговорюються індивідуально. Більш детальну інформацію можна дізнатись по телефону: 098-491-78-75, 0505784045, 0734120823.
Ця категорія порожня.