• Код товару:
    14250
  • Доступно:
    Немає на складі
  • Переглянули:
    8533 разів
  • Купили:
    152 шт.
126грн
Немає на складі

Опис

Плата заряду розряду для електроприладів і електроіструментів. Широко використовується в шуруповертах, дрилях, дремелях і т.д. Після підключення плати до акумулятора на виході плати швидше за все буде відсутня напруга, в такому випадку плату потрібно активувати. Для цього на контакти P- і P + потрібно подати напругу 8.4-9.0V. Тобто вона активується після підключення до зарядки. Робиться це всього один раз після того як з'єднали контакти акумулятора до плати захисту, потім все працює без запуску.
 
Технічні характеристики
 
Модель: НХ-2S-JH20
Діапазон напруги: 2 * 4.25-4.35v ± 0.05V
Розмір: 46,7 * 23 * 3.15 mm
Діапазон напруги: 2 * 2.5-3.0v ± 0.05V
Робочий струм: 10A
Робоча температура: -40 --- + 50 ℃
Верхня межа струму: 20А
Струм: 10 мкА
Опір: менше 300mΩ
Зарядний напруга: 8.4V-9V

Коментарі 0

Ще не було коментарів.

Як купити

Для покупки реєстрація не обов`язкова! Якщо хочете зробити замовлення, - просто добавте потрібні вам товари в корзину, вкажіть свої дані та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв`яжемось з вами в найближчий час.

Оплата
- переказ на карту-ключ рахунку ПБ
- онлайн без комісії картою будь-якого банку (LiqPay)
- безготівковий переказ без ПДВ для юридичних осіб
- готівкою чи картою при доставці (тільки Новою Поштою при замовленні від 100 грн)
- готівкою або через термінал в нас в магазині

Доставка
- Нова Пошта
- Укрпошта (тільки при передоплаті)
- самовивіз (можете також викликати кур.єра Глово по Івано-Франківську)

Відправлення товару відбувається кожного робочого дня. В більшості випадків, ваше замовлення виїде в день заявки/оплати або на другий день. Замовлення самовивозом можна забрати в нашому магазині, після заявки зателефонуємо вам і скажемо, коли посилка з замовленням буде готова до видачі.

Гарантія та повернення
- повернення на протязі 14 днів, якщо товар не підійшов
- гарантія від 6 місяців на товари власного виготовлення