Оплата і доставка

Приймаємо оплату замовлень на карту Приватбанку. Відправка товару по Україні в день оплати до 14.00, оплачений товар після 14.00 відправляється на наступний робочий день. Реквізити для оплати можна отримати на електронну пошту після оформлення замовлення або в менеджера по телефону. Є можливість миттєвої оплати через систему LiqPay (відсотки за послугу оплачуємо ми).
 
Доставку різних замовлень комбінуємо, - Ви сплачуєте її тільки один раз. Доставку здійснюємо Новою Поштою та УкрПоштою згідно їхніх тарифів. Товар упаковуємо на своєму складі, додаткових витрат за коробки чи пакувальний матеріал від перевізника Ви не несете. Укрпоштою відправляємо безцінною посилкою, також цінною посилкою (на прохання покупця). Оплата за доставку Укрпоштою безцінною посилкою становить 13 грн та оплачується разом із замовленням. Оплату за доставку новою Поштою здійснюєте при отриманні та огляді замовлення. Також є можливість зробити замовлення з післяоплатою (накладний платіж).
 
Перед відправленням товар перевіряється на роботоздатність, але при отриманні всеодно перевірте його ще раз на дефекти. Якщо товар Вам не підійшов з різних причин, Ви маєте право відмовитись від нього, ми повернемо Вам кошти або обміняємо на інший. В такому разі обовязково складіть акт огляду одразу на відділенні та зв`яжіться з нами по телефону, і згідно Вашого акту огляду ми самі будемо вирішувати питання з Укрпоштою чи Новою Поштою.