Статті та огляди

23.09.2017

Інтернет-магазин BeeGreen продовжує соціальну ініціативу по розвитку творчих здібностей в сфері ІТ-технологій для дітей шкільного віку. Минулого року ми успішно провели набір школярів, з якими протягом року вивчали принципи конструювання електронних пристроїв на платформі Arduino, основи програмування Ардуіно, основи роботи ЗD-принтерів та станків CNC з програмним керуванням. Фото та відео з уроків можна переглянути в нашій групі Arduino Робототехніка   З початком у школах 2017/18 навчального року Інтернет-магазин BeeGreen спільно з Міським центром науково - технічної творчості учнівської молоді (Івано-Франківськ, вул Івасюка, ..

Детальніше
01.02.2017

Інтернет-магазин BeeGreen продовжує цикл курсів для дітей шкільного віку. Восени минулого року ми успішно провели перший набір школярів, з якими протягом трьох місяців займались основами роботехніки та вчили принцип дії давачів на платформі Arduino. А вкінці курсу разом склали 3D-принтер Prusa i3. Фото та відео з уроків можна переглянути в нашій групі «Arduino Робототехніка». З початком 2017 року вирішено зробити курси Роботехніка Ардуіно в Івано-Франківську для дітей від 11 років повністю безкоштовними. Відтепер курси Arduino будуть складатись з трьох предметів:  основи Ардуіно основи програмуван ..

Детальніше
23.11.2016

За численними проханнями покупців ми розробили корпус для GSM розетки. Матеріал підібрали максимально легкий та стійкий - композит. Зараз це оптимальне рішення по визначенню ціна/якість. Всі виводи та клеми закрили від необережного поводження з приладом. До плати добавили клему з напругою 5 В для підключення різних давачів. Повний відеогляд нової версії Української Розумної розетки можете переглянути нижче. ..

Детальніше
23.11.2016

Команда BeeGreen підготувала новий GSM пристрій. Розроблений прилад зробили максимально простим та доступним в користуванні. GSM сигналізатор застосовуватиметься для інформування про стан на віддаленому об`єкті (можна підключити наприклад до двох датчиків руху чи двох герконових датчиків). Також сигналізатор обладнано функцією включення/виключення віддалених приладів та функцією термостату, тобто дозволяє встановити і підтримувати комфортну температуру в приміщенні управляючи обігрівачем. Постановка/зняття режимів здійснюватиметься за допомогою вхідного дзвінка або СМС-повідомлення. Про решту функцій розкажемо у докладному відеоогляді, яки ..

Детальніше
24.09.2016

BeeGreen разом з науковим співробітником ПНУ розробила Українську розумну GSM розетку, яка може за допомогою вашого телефону і SIM карти включати і вимикати різні пристрої, може сигналізувати на ваш телефон при підключенні датчиків серії MQ, буде управляти нагрівачем в режимі термостата і підтримувати заданий температурний режим, також зможе перевірити заряд акумулятора пристрою безперебійного живлення. ..

Детальніше
18.09.2016

Курси "Arduino Робототехніка" від BeeGreen заняття №2. Давачі, модулі і принцип роботи Arduino.     ..

Детальніше
18.09.2016

Курси "Arduino Робототехніка" від BeeGreen. Діти зробили свого першого робота Картонобота на Arduino.  ..

Детальніше
04.09.2016

Запрошуєм дітей віком від 11 років на перші в Івано-Франківську курси "Arduino Робототехніка". Навчимо програмуванню роботів та пристроїв на Arduino. Зберемо разом роботизовану машину, міні руку та 3D принтер. Початок навчання з вересня у м.Івано-Франківськ в приміщенні YOLO в пятницю та суботу. Курси веде Володимир Маковишин науковий співробітник ПНУ. Вартість навчання 400 грн/міс. Сторінка курсів у Facebook за посиланням  ..

Детальніше
04.09.2016

3D принтер на Arduino Prusa i3 є унікальний на сьогоднішній день. Його доступна ціна 7000-8000 грн. та його простота у використанні стануть у нагоді нам для проведення курсів "Arduino Робототехніка".  Діти зможуть власноруч зібрати його і навчитися основ 3D друку на Arduino. Принтер буде закріплено за курсами   на постійній основі. Вашій увазі відео друку Prusa I3 складних форм .  ..

Детальніше
04.09.2016

Вступне заняття з курсів "Arduino Робототехніка" від BeeGreen. Дивіться відео, знайомтесь з Arduino. ..

Детальніше