Гарантія

Ми відправляємо тільки справний товар згідно його опису і фотографій. Товар без механічних пошкоджень можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання, навіть якщо він Вам не підійшов з інших причин (за умови що упаковка і зовнішній вигляд товару не порушені). Якщо гарантійний випадок стався після закінчення терміну гарантії - звертайтеся, розглянемо ваш випадок в індивідуальному порядку.
 
Ми не несемо відповідальності за користувацькі помилки експлуатації, подачу на пристрої та плати неправильних напруг живлення, напруг неправильних полярностей, а також за підключення несумісної периферії, що призводить до виходу обладнання з ладу. Гарантія на придбаний у нашому магазині товар не поширюється, якщо товар пошкоджений і має механічні пошкодження, на платі або в пристрої дуже сильно гріються чіпи, присутні сліди горілості, чи підірвані  - все це свідчить про некорретні дії користувача.
 
Якщо у вас виникла проблема з працездатністю купленого у нас устаткування, то можливі два шляхи вирішення проблеми. Якщо ви перебуваєте в Івано-Франківську, під'їжджайте до нас в магазин з проблемним товаром в робочий час і ми на місці перевіримо його. Залежно від результатів перевірки, товар буде замінений на аналогічний, забраний в ремонт або буде компенсована його вартість. Якщо ви перебуваєте не в Івано-Франківську, надсилайте нам товар Укрпоштою на наші реквізити (в шапці сайту або на сторінці з контактами). Ми перевіримо, що товар був куплений саме у нас, протестуємо його і далі, в залежності від результатів перевірки, або відправимо вам інший аналогічний, або повернемо гроші. Гарантійний товар, який був надісланий нам післяплатою ми не забираємо і він поїде до вас назад.