• Код товару:
    16398
  • Доступно:
    Немає на складі
  • Переглянули:
    2319 разів
  • Купили:
    14 шт.
368грн
Немає на складі

Опис

Цей драйвер призначений для крокової двигуна. В основі драйвера - чіп TMC2208 Часто використовується в проектах RepRap, з 3D-принтерами. Для повноцінної роботи потрібен радіатор або вентилятор. Корпус оснащений потенціометром, що дозволяє контролювати максимальне значення вихідного струму. TMC2208 з одноосьовим кроковим двигуном, вбудований приводний ток 1.4A пікове значення струму 2A.

Конфигурация: Dir/шаг
Микрошаги: до 1/256
Микромайер: 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32
Диапазон напряжения: 4,75-36 V
Драйвер ток: 1.4A
Максимальный ток: 2A

Коментарі 0

Ще не було коментарів.

Як купити

Для покупки реєстрація не обов`язкова! Якщо хочете зробити замовлення, - просто добавте потрібні вам товари в корзину, вкажіть свої дані та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв`яжемось з вами в найближчий час.

Оплата
- переказ на карту-ключ рахунку ПБ
- онлайн без комісії картою будь-якого банку (LiqPay)
- безготівковий переказ без ПДВ для юридичних осіб
- готівкою чи картою при доставці (тільки Новою Поштою при замовленні від 100 грн)
- готівкою або через термінал в нас в магазині

Доставка
- Нова Пошта
- Укрпошта (тільки при передоплаті)
- самовивіз (можете також викликати кур.єра Глово по Івано-Франківську)

Відправлення товару відбувається кожного робочого дня. В більшості випадків, ваше замовлення виїде в день заявки/оплати або на другий день. Замовлення самовивозом можна забрати в нашому магазині, після заявки зателефонуємо вам і скажемо, коли посилка з замовленням буде готова до видачі.

Гарантія та повернення
- повернення на протязі 14 днів, якщо товар не підійшов
- гарантія від 6 місяців на товари власного виготовлення